Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 19. stol., sklo bílé, opakní, částečně vínová lazura, kombinovaná s malovaným a zlaceným florálním dekorem, výška dózy 25 cm, průměr talíře 22 cm, talíř na dně naprasklý."